[Hlavní strana] [Kalendář akcí] [Kontakt] [Pro registrované]


Návrat na hlavní stranu

Setkání informačních center Pardubického kraje

V pátek 16. května 2003 se z iniciativy Ondřeje Kudrnáče, člena rady Pardubického kraje, a pracovníků odboru regionálního rozvoje ve velkém jednacím sále Krajského úřadu uskutečnilo jednání pracovníků informačních středisek Pardubického kraje.
Foto 1
Pardubický kraj považuje turistická informační centra za své důležité partnery při rozvoji cestovního ruchu na celém území kraje. Proto vyhlásil grantový program "Zkvalitnění služeb informačních center v Pardubickém kraji" a přispívá k posilování systémových vazeb mezi jednotlivými poskytovateli informací. Aby "íčka", která mají různé zřizovatele a často diametrálně odlišné provozní podmínky, se rozvíjela jako jeden velký a efektivně fungující systém.
Foto 2
Kromě grantového programu byl široce diskutován ediční plán propagačních materiálů a prezentačních aktivit Pardubického kraje. Účastníci se měli možnost seznámit s činností profesního sdružení (cechu) Asociace turistických informačních center České republiky (A.T.I.C. ČR) a vyslechli i prezentace Muzea průmyslových železnic v Mladějově a pevnostního systému v Králíkách.
Společná jednání pracovníků informačních center jsou velmi užitečná a Pardubický kraj v jejich organizování bude pokračovat.

Luděk Šorm,
provozovatel IC města Pardubic
a ředitel sekretariátu A.T.I.C. ČR

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

Zveřejněno 17.05.2003 v 09:42 hodin


Copyright 1998-2023 © Luděk Šorm