[Hlavní strana] [Kalendář akcí] [Kontakt] [Pro registrované]


Návrat na hlavní stranu

Z tiskových zpráv a článků

Vyslechnout si náměty pro další konkrétní pomoc USA oblastem postiženým povodněmi přijel dnes do Jihočeského kraje velvyslanec USA v Praze C.R.Stapleton.
[celý text] [Krajský úřad Jihočeského kraje, zveřejněno 23.08.2002]
Požadavky na vysoušeče zdiva, které v těchto dnech zaznívají z oblastí Jihočeského kraje postižených povodněmi, několikanásobně převyšují stávající možnosti nabídky. Jak zaznělo na dnešním jednání krajského krizového štábu, vysoušeče však nejsou samospásné a mnozí lidé jejich účinky přeceňují.
[celý text] [Krajský úřad Jihočeského kraje, zveřejněno 23.08.2002]
Celkové škody v podnikatelské sféře dosáhly podle předběžného šetření v Jihočeském kraji výše 3,1 miliardy korun. Spolu se škodami v agrárním sektoru je to pak 4,4 miliardy korun.
[celý text] [Krajský úřad Jihočeského kraje, zveřejněno 23.08.2002]
Smlouvu o poskytnutí sponzorské daru ve výši 1.000 000 korun předal dnes ředitel Budějovické Budvaru Jiří Boček jihočeskému hejtmanovi Janu Zahradníkovi.
[celý text] [Krajský úřad Jihočeského kraje, zveřejněno 22.08.2002]
Pardubický kraj poskytl Jihočeskému kraji humanitární pomoc v hodnotě téměř půl milionu korun. Jedná se o 56 balíků desinfekčních prostředků sestavených tak, aby každý z nich pokryl potřebu nejméně jednoho obytného domu na týden při likvidaci škod po povodních. Během dnešního dne bude pardubický dar...
[celý text] [Krajský úřad Jihočeského kraje, zveřejněno 18.08.2002]Copyright 1998-2024 © Luděk Šorm